Pierwszy Post ;)

Jestem Mikka :) Moje powitanie Was będzie krótkie…nie chcę przedstawiać Wam tu mojego curriculum vitae. Żyję nadzieją, że poznamy się lepiej w trakcie pisania mojego bloga.

Pozdrawiam Was cieplutko :))

12191921_939185592817630_528711597977423447_n

Mikka

Hej, jestem Mikka ;) Uwielbiam włoskie żarcie ;) Moją miłością jest kosmetologia. 2 lata temu zrealizowałam swoje największe marzenie i otworzyłam własny gabinet kosmetologii estetycznej. Kiedy nie siedzę w moim gabinecie , to testuje nowe kosmetyki, stoję w kolejce do kasy po nową sukienkę, po wejściówki do teatru ale także pływam, praktykuję jogę i podróżuję....uwielbiam odkrywać nowe zakątki, Mam mnóstwo pomysłów na minutę, ale dzięki temu nigdy w życiu się nie nudzę ;)

6 comments

  1. No cześć, tez nie lubię rozwlekłego nudnego pisania, zatem zapowiada sie ze ty będzie pisane ciekawie i konkretnie. Powodzenia!

    • Oczywiście, będę się starać Was zaciekawić , zapraszam więc do śledzenia mnie :)

  2. Minimalizm jest teraz modny. Mam nadzieję, że mimo że zwięxle, to owocnie będzie pisane, a napewno będe tu częstym gościem. Czekam na pierwszą notkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>