Naszyjnik…dodaje nam charakteru :)

Biżuteria to idealny sposób na dodanie nam odrobiny blasku. Naszyjniki były sprawdzonym sposobem wszystkich gwiazd filmowych, lecz mój nie ma  nic wspólnego z wysadzanymi brylantami i innymi drogimi kamieniami, bo kosztował jedyne 15 zł (pepco ) , ale świetnie spełniają swoje zadanie. Jestem z niego mega zadowolona.

Tak jak  nasze ubranie i  biżuteria nie może przytłaczać. Kierujmy się zasadą mniej znaczy więcej, przede wszystkim nie łączmy srebra ze złotem.
Ja zakładam zwykłą koszulkę, bądz prosta sukienkę, i dopełniam całość naszyjnikiem, nadaje to charakteru.

AdobePhotoshopExpress_4e6810194d18417db1fc7850e77550baAdobePhotoshopExpress_4392e50d25454c1cb68c31917172ab5f

 

Chciałam Wam się pochwalić  tym spodziewanym zakupem  :) Powiem Wam, że rzadko robię zakupy w tym sklepie, ale akurat przez przypadek zaciągnęła mnie koleżank. Zazwyczaj ceny takiej sztucznej biżuteri wahają się od 40 zł w zwyż , a tu taka niespodzianka dostałam tą świetną biżuterię (zdjęcia powyżej) w Pepco za grosze :)

WP_20141109_022

 

Mikka

Hej, jestem Mikka ;) Uwielbiam włoskie żarcie ;) Moją miłością jest kosmetologia. 2 lata temu zrealizowałam swoje największe marzenie i otworzyłam własny gabinet kosmetologii estetycznej. Kiedy nie siedzę w moim gabinecie , to testuje nowe kosmetyki, stoję w kolejce do kasy po nową sukienkę, po wejściówki do teatru ale także pływam, praktykuję jogę i podróżuję....uwielbiam odkrywać nowe zakątki, Mam mnóstwo pomysłów na minutę, ale dzięki temu nigdy w życiu się nie nudzę ;)

3 comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>